czwartek, 22 października 2015

BeZee, czyli Be Generation Z

18 listopada w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się pierwsza edycja BeZee - międzynarodowej konferencji poświęconej nowym trendom w edukacji i dedykowanej nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom. Organizatorem przedsięwzięcia jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Miasto Gdańsk, a partnerem merytorycznym tegorocznej edycji jest fińska firmaRovio, twórca gry Angry Birds.
Wśród gości wydarzenia mówca związany z Rovio i firmą, którą współtworzyła podwaliny filozofii nauczania, zw. Fun Learning, Derry Hannam- nauczyciel i wieloletni inspektor szkolny w Wielkiej Brytanii; wykładowca na Uniwersytecie w Londonie; autor publikacji „The Hannam Report – The Impact of Citizenship Education”; Pär Andler – współzałożyciel Fun Academy – startupu wywodzącego się z Rovio, który rozwija zgamifikowaną platformę cyfrową sprawiającą, że nauka może być zabawą dla dzieci z całego świata; wcześniej współtwórca marki edukacyjnej Rovio: Fun Learning; Dorota Zawadzka – psycholożka, blogerka, autorka książek poradnikowych dla rodziców, redaktor naczelna serwisu parenting.pl; Natalia Hatalska – blogerka i specjalistka od marketingu; autorka filmów z serii OnOff, z których pierwszy poświęcony był Generacji Z.
Pierwsza edycja BeZee podejmie trzy główne tematy : Gamifikację w edukacji, Fun learning (nauka przez zabawę) oraz Komunikację z pokoleniem Z za pomocą Social Mediów. Zapowiada się niezwykle ciekawie.
Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem strony: www.BeZee.pl.
Osobne zapisy obowiązują na warsztaty (bezpłatne dla uczestników konferencji), które odbędą się dzień po – 19 listopada. Zajęcia dotyczyć będą wykorzystania systemów klocków LEGO® Education m.in. w zakresie matematyki dla pierwszych klas szkoły podstawowej.
Informacja o warsztatach na stronie: bezee-warsztatylego.evenea.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz