wtorek, 18 października 2016

BeZee – edukacyjne orzeźwienie15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się druga edycja międzynarodowej konferencji BeZee,  organizowanej przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk. Przyjeżdżają liderzy kreatywnego nauczania z całego świata, aby zaprezentować trendy w edukacji i wspólnie podyskutować, jak powinny wyglądać współczesne szkoły. Konferencja dedykowana jest nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział 350 nauczycieli z całej Polski.
"BeZee to spotkanie dla edukatorów z pasją, którzy w codziennej pracy z uczniami, szukają nowych sposobów na to, aby zwiększać zaangażowanie młodych ludzi i wpływać na ich rozwój. To okazja do wysłuchania prelekcji, a także do udziału w dyskusji, która pomoże w poznaniu Generacji Z – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER".
Program wydarzenia, lista prelegentów i zapisy są dostępne na stronie: www.bezee.pl. Do 31 października nauczyciele i szkoły mogą kupić tańsze wejściówki w ofercie „early birds”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz